Öğrenciler Doğayı Keşfe Çıktı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Koronavirüs nedeniyle uzaktan eğitim alan öğrenciler için Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan ‘Telafide Ben de Varım’ programı kapsamında İpsala’da da başlatılan eğitim ve faaliyetler devam ediyor.

AYGÜL KONAR

Milli Eğitim Bakanlığı’nca ilkokul, ortaokul ve lise kademesinde eğitim gören öğrenciler için hazırlanan ‘Telafide Ben de Varım’ programı kapsamında İpsala Hacıköy Ortaokulu öğrencileri, doğayı keşfe çıktı.

İpsala Hacıköy Ortaokulu öğrencileri, Okul Müdürü Muammer Pelvanoğlu ve Türkçe Öğretmeni Hüseyin Alan ile birlikte ‘Doğa ve Fen Eğitimi’ etkinliği gerçekleştirdi.

Telafide Ben De Varım programı kapsamında öğrencilerin doğayı keşfe çıkarak daha yakından tanıması, saygı duyması, doğayı kullanarak doğal yaşamı ve çevreyi anlaması amacıyla ‘Doğa ve Fen Eğitimi’ etkinliği gerçekleştirildi. Medya Keşan

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Ö?renciler Do?ay? Ke?fe Ç?kt?. Öğrenciler Doğayı Keşfe Çıktı. Öğrenciler Doğayı Keşfe Çıktı. Öğrenciler Doğayı Keşfe Çıktı.
Yorumlar (0)