İlkdoğmuş, Kaldırımlardaki Otları Gündeme Taşıdı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, ilçe merkezindeki kaldırımlarda yetişen otların göstererek İpsala’ya sahip çıkma çağrısında bulundu.

İlkdoğmuş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “İpsala Ticaret Borsası ve İlçe müftülüğü girişi ana cadde üzeri sizce çıkan otların boylarına bakınca burası kaç gün, kaç ay, ne zamandır sahipsiz?

Sahipsiz İpsala’ya gerçekten sahip çıkalım.

Bunları inanın siyaset için yapmıyoruz gerçekten İpsala'mıza çok üzülüyoruz hatta artık gelelim birlikte oturalım, birlikte çalışalım, şu ilçemizi güzelleştirelim.

Eleştiri yapmak hatanın, yanlışın fark edilmesine vesile olacak faydalı bir eylemdir. Her eleştirinin altında saçma sapan muhaliflik aramak yanlış. Fikrimizi, düşüncemizi özgürce ifade edemedikten sonra ne anlamı kalır bu mecranın?” dedi. Mehmet Yaradılmış

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri ?lkdo?mu?, Kald?r?mlardaki Otlar? Gündeme Ta??d?. ?lkdo?mu?, Kald?r?mlardaki Otlar? Gündeme Ta??d?. İlkdoğmuş, Kaldırımlardaki Otları Gündeme Taşıdı.
Yorumlar (0)