TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Taziyeye Geldi
Paylaş
Tweetle
Paylaş

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, önceki gün vefat eden İpsala Ticaret Borsası Başkanı ve bölgemizin sevilen ismi İbrahim Girgin’in ailesine taziyede bulunmak üzere İpsala’ya geldi.

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, COVID-19’a karşı verdiği yaşam mücadelesini kaybeden İpsala Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin’in, ailesine ve borsa yöneticilerine taziye ziyaretinde bulundu.

Dün İpsala’ya gelen Hisarcıklıoğlu, İpsala Ticaret Borsası’na giderek burada borsa yöneticilerine başsağlığı dileklerinde bulundu. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu, protokol üyeleri ve İpsala Ticaret Borsası Meclis Başkanı Necati Görür ile borsa yöneticileri karşıladı.

Hisarcıklıoğlu İbrâhim Başkan Çalışkan Ve Yüreği Büyük İnsandi

Başkan Hisarcıklıoğlu, İbrahim Girgin’in vefatından dolayı büyük üzüntü duyduklarını ifade etti. İpsala Ticaret Borsası’nın Keşan-İpsala karayolu üzerindeki yeni binasının açılışını pandemiden sonra yapmayı planladıklarını belirten Hisarcıklıoğlu, Öncelikle hepinizin başı sağ olsun. Allah mekanını cennet etsin. Çalışkan, hayırlı ve yüreği büyük insandı. Camia olarak kaybımız büyüktür.diyerek salondakileri İbrahim Girgin ruhuna fatiha okumaya davet etti. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun taziye ziyaretine, İpsalalı yöneticilerin yanı sıra Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Keşan Ticaret Borsası yöneticileri de katıldı.

Ziyaretin ardından Belediye Başkanı Helvacıoğlu tarafından Hisarcıkloğlu’na, İbrahim Girgin’le olan fotoğraf hediye etti. Rıfat Hisacıklıoğlu ve beraberindeki yöneticiler, İbrahim Girgin’in Aliço Pehlivan köyündeki ailesini ve çalışanlarına da taziye ziyaretinde bulundu.

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Taziyeye Geldi TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Taziyeye Geldi TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Taziyeye Geldi TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Taziyeye Geldi TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Taziyeye Geldi
Yorumlar (1)
Gürsel aksar - 05 Mayıs 2021 19:27
Yardım sever bir iş adamıydı nur içinde yatsın ailesinin başı sağolsun.????????