Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Batman Valiliğine Atanan Edirne Valisi Ekrem Canalp,İpsala Halkı İle Vedalaştı.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Batman ili Valiliğine atanan Edirne Valisi Ekrem Canalp, veda ziyaretleri kapsamında Cumartesi günü İpsala’ya geldi.

Vali Canalp’i İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör ve İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve Protokol üyeleri Cumhuriyet Meydanında karşıladı. Vali Canalp protokol ve tüm vatandaşlarla tektek vedalaştı. Vali Ekrem Canalp daha sonra Valiliğin destekleri ile İpsala İlçesinde kurulan Halk Eğitimi Merkezi Sosyal Yaşam Merkezi ve Kadın El Emeği Ürünleri Satış Merkezi açlışlarını gerçekleştirdi.

İPSALA HALK EĞİTİM MERKEZİ VE SOSYAL YAŞAM MERKEZİ AÇILIŞI YAPILDI

Edirne Valisi Ekrem Canalp, İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör Valiliğin destekleri ve Kaymakamlık koordinasyonunda İpsala'da kurulan Halk Eğitimi Merkezi Sosyal Yaşam Merkezi ve Kadın El Emeği Ürünleri Satış Merkezi açılışını gerçekleştirdi. Konferans salonu, müzik, resim, bilgisayar, moda tasarım, el becerileri, satış merkezi ve okuma salonlarından oluşan modern merkez cumartesi günü İlçe protokol üyelerininde katılımıyla hizmete girdi.

Vali Canalp ve beraberindekiler Yenikarpuzlu’da veda ziyaretinde bulunduktan sonra İpsala’dan ayrıldı.Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı. Vali Ekrem Canalp,İpsala Halkı Ile Vedalaştı.
Yorumlar (0)