AK Parti’de Birlik Beraberlik Vurgusu
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti İpsala Danışma Meclisi Toplantısında Konuşmacılar, 2023 seçimleri ile kısır çekişmelerin bir kenara bırakılarak birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesini istediler.

AK Parti İpsala İlçe Danışma Meclisi, Cuma günü akşamı AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba başkanlığında gerçekleştirilirken, toplantının açış konuşmasını yapan İba, 2022 yılı yatırım programını eleştirenlerin olduğunu dile getirerek, karşılarında, kendi illerine gelen bir yatırıma bile sevinemeyen bir zihniyet olduğunu söyledi.

Saat 19.00 sıralarında İMYO salonunda başlayan daraltılmış danışma meclisi toplantısına: AK Parti Keşan ilçe Danışma Meclisi toplantısına; AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Rasim Özgün, AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Köy ve mahalle başkanları ile muhtarlar katıldı.

AK Parti İl Başkanı Belgin İba,İpsala Sorumlusu İl Yöneticisi Mecit Erol ve AK Parti İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş’tan oluşan divan heyeti ile birlikte saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Toplantının ilk konuşmasını yapan İba, AK parti çatısı altında görev yapan, önceki dönem mahalle başkanları, ilçe başkanları, bu bayrağı taşıyan, omuz veren tüm partililere, yaptıkları hizmetler nedeniyle teşekkür eden, ahrete intikal edenlere Allah'tan rahmet dileyerek konuşmasına başlayan İba"Bu dönem danışma meclislerimizi özellikle daraltılmış yapalım istedik. Böyle aile ortamında olduğumuz, tüm teşkilatımızın bir arada olduğu bu kıymetli zamanı daha çok karşılıklı görüş alışverişi, istişareyle geçirelim, ilçemizde beraber konuşalım, ilçemizle ilgili iyileri de, kötüleri de burada birlikte değerlendirelim istedim. İnşallah bugünkü toplantımız hayırlara vesile olur ve buradan güzel sonuçlar çıkar. AK Parti siyasi hareketi, makamların, mevkilerin geçiciliğine inanan, dava ahlakı ile kuşanmış, fedakâr çalışkan ama en çok inanmışlar işin merkezine koyan bir harekettir. Bizler bu ülkenin son 20 yılına ve geleceğini damgasını vurmuş, imzasını atmış bir davanın, bir idealin neferleriyiz. Her şeyden ve hepsinden önce, 20 yılda bu ülkeyi nereden aldık, nerelere getirdik, bunu nasıl omuz omuza, diz dize başardık hiçbir zaman unutmayacağız ve unutturmayacağız." dedi.

İLKDOĞMUŞ,”TEK HEDEFİMİZ 2023 SEÇİMLERİ” DEDİ

AK Parti İl Başkanı Belgin İba’dan sonra söz alan AK Parti İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, bütün şahsi hesapların bir kenara bırakılarak 2023 seçimlerine hazırlanılması gerektiğini belirtti. İlkdoğmuş,”önümüzde 2023 seçimleri varken 2024 şahsi hesapları yapmak doğru bir hareket değildir” dedi.

İlkdoğmuş, teşkilat olarak yaptıkları çalışmaları slayt eşliğinde anlatarak çalışma tempolarını daha da arttıracakları mesajını verdi.

KONUŞMALAR..

Divan başkanı AK Parti İl Başkanı Belgin İba, daha sonra önceki dönem ilçe başkanlarına söz verdi. Mehmet Kerman, Turan Girgin, Kerim Bayraktar, Recep Seren,İl Genel Meclisi Üyesi İsmet Özçiftçi, Belde Belediye Başkanları Cemal Deniz ile Ufuk Atalay söz alarak birlik ve beraberlik içinde 2023 hedefine kilitlenmesi gerektiğini ifade ettiler.

Köy muhtarları da sorunlarını dile getiren konuşmalar yaptılar.

İl Teşkilat Başkanı Rasim Özgün tarafından yapılan anlamlı bir konuşma ile toplantı sona erdi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri AK Parti’de Birlik Beraberlik Vurgusu AK Parti’de Birlik Beraberlik Vurgusu AK Parti’de Birlik Beraberlik Vurgusu AK Parti’de Birlik Beraberlik Vurgusu AK Parti’de Birlik Beraberlik Vurgusu
Yorumlar (0)