Güngör, ”Yeni Yılda Proje Üretmeye Devam Edeceğiz”
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör,2022 yılına adım attığımız şu günlerde yayınladığı mesajla İpsala için proje üretmeye devam edeceklerinin altını çizdi.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, ”Sevinçleri, hüzünleri ve ümitleriyle 2021 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde sağlık, huzur ve mutluluk dolu olmasını arzu ettiğimiz 2022 yılını İpsalalı hemşerilerimizle birlikte karşılamaktan büyük bir sevinç duymaktayım.

İpsala Kaymakamlığı olarak 2021 yılında uyguladığımız projelerimizle olduğu gibi, 2022 yılında da ilçemizi her alanda daha da geliştirmek, vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak amacıyla toplumun tüm kesimleriyle birlikte işbirliği içerisinde daha fazla çalışmaya ve proje üretmeye devam edeceğiz.

2022 yılının birlik ve beraberlik içinde ilçemize, ülkemize ve bütün insanlığa başta sağlık, barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini, yeni yılda salgınların, acıların, zulümlerin ve adaletsizliklerin son bulmasını; huzurun, mutluluğun ve refahın hâkim olmasını diliyorum. Tüm mesai arkadaşlarımızın ve İpsalalı hemşerilerimizin yeni yıllarını kutluyorum ”dedi. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)