İlkdoğmuş, “Ormaniye İşini Bakanlık Düzeyinde Takip Edeceğiz”
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajda 2021 yılında yaptığı çalışmaları anlattı. İlkdoğmuş, İpsala’nın gündeminde olan Ormaniye yeri konusunu Bakanlık düzeyinde takip edeceklerini açıkladı.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajda partisinin yıllık çalışmalarını anlatarak,2022 yılı stratejik planlarını kamuoyu ile paylaştı.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,”Bir yılı daha geride bırakmamıza sayılı saatler kaldı.2021 yılı hepimiz için farklı bir yıl oldu. Bazı günler aldığımız kötü haberlere üzüldük, bazı günler de yüzümüzü güldüren olayları neşeyle karşıladık, mutlu olduk.

Pandemi şartları ile birlikte alıştığımız sosyal hayata yavaş yavaş geri dönerken tedbirli olmaya devam ettik.

AK Parti İlçe Teşkilatı olarak partimizi her platformda başarı ile temsil ettik. Köylerimizde ve mahallelerimizde adım atmadığımız sokak kalmadı. Pandemi şartlarına rağmen çalışmalarımızın ve alın terimizin hakkını 2.900 üyeden 3.900 üyemize kavuşarak aldık. Bu kapsamda ilçeler arası nüfus oranlı olarak en fazla üye artışı yapan ilçe olduk. 2022 yılında da Aşk ile koşmaya, cuma günleri köy programlarına, sokak sokak her yere ayak basmaya devam edeceğiz. Görüşemediğimiz vatandaşlarımız kaldı ise yeni yılda mutlaka telafi edeceğiz.

Belde ziyaretleri yaptık.

Düğünlerimizde ve cenazelerimizde bir arada olduk.

Ramazan ayında uygulamaya koyduğumuz İftar yemeği projemize devam ettik. Harmanları ziyaret ettik, ceviz hasadlarına katıldık.

Edirne'mizi ziyaret eden tüm bakanlarımıza İpsala'mızın sorunlarını içeren dosyaları takdim ettik.

2021 YILI HEDEFLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Bunun sonucunda 2021 yılında öncelikli İlçemizin sorunlarını oluşturan bir strateji programı oluşturduk. Bu programda 2022 yılında İpsala'mıza yeni bir Adliye Sarayı, Organize Sanayi, Karaağaç barajı, İpsala-Sultanköy yolu 2 km’si deşarj köprüsünün genişletilmesi gibi müjdeleri sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca takip ettiğimiz İpsala Anadolu Lisesi ve Gümrük yolu üzeri ışıklandırma ile müjdeleri de pek yakında sizlere müjdelemek için çalışıyoruz.

STRATEJİK PLAN OLUŞTURDUK

2022 yılında ise tekrardan kapsamlı bir strateji yolu çizerek programlı bir şekilde ilçemize çok büyük güzel projeler kazandırmaya devam edeceğiz.

2022 yılında oluşturacağımız stratejik programımızın başında Korucuköy barajı,3.etap Toki, Gençlik merkezi yapımı, Halk kütüphanesi gibi büyük projeler olacak.

ORMANİYE YERİNİ AYRICA TAKİP EDECEĞİZ

Çiftçi ve üretici abimiz Mehmet Akçin tarafından başlatılan imza kampanyasına yoğun bir katılımın olduğunu gördük. İmzaların bir nüshaları kaymakamlık ve ilçe tarım müdürlüğü üzerinden bakanlığa yollandı ayrıca asıllarını da İl başkanımız ile birlikte bakanlığa önümüzdeki hafta teslim ederek elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Bizlere her zaman desteklerini veren, katkılarını sunan Milletvekilimiz Sayın Fatma Aksal’a,İl Başkanımız Sayın Belgin İba’ya teşekkür ediyor, insanlık için ülkemiz için yeni yılın sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyoruz” dedi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)