Kadın Girişimciler İlk Seçimini Gerçekleştirdi.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala’da kısa bir süre önce kurulan S.S İpsala Kadın Girişimciler Üretim ve İşletme Kooperatifi ilk genel kurulunu gerçekleştirdi.

Şerife Özkaynak’ın başkanlığa seçildiği S.S İpsala Kadın Girişimciler Üretim ve İşletme Kooperatifi yönetim kurulu başkan yardımcılığına Arziye Aygün, muhasip Üyeliğe Güliz Ayçiçek, Denetmenliğe Melek Vardar ve Tansu Gürel seçildiler.

ZİYARETLER…

S.S İpsala Kadın Girişimciler Üretim ve İşletme Kooperatifi yönetimi yapmış olduğu Genel Kurul toplantısından sonra İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör ile İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ı, makamında ziyaret ettiler.

Güngör ve Ünsal, Yönetime seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerife Özkaynak ve ekibine teşekkür ederek, başarılar dilediler. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Kadın Girişimciler İlk Seçimini Gerçekleştirdi. Kadın Girişimciler İlk Seçimini Gerçekleştirdi. Kadın Girişimciler İlk Seçimini Gerçekleştirdi. Kadın Girişimciler İlk Seçimini Gerçekleştirdi.
Yorumlar (0)