Güngör,Denetimlerde Bulundu
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Kamil Seçkin ve İlçe Emniyet Komiseri Sinan Turhan ile birlikte ilçe merkezinde genelge gereği açık bulunan esnaf ile sokak ve caddelerde denetlemelerde bulundu.

Koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla İçişleri Bakanlığı Genelgesi gereği sokağa çıkma kısıtlamasında alınan tedbirler kapsamında Kaymakam Ekrem Güngör ve beraberindeki heyet işyerlerini ziyaret ederek alınan önlemleri yerinde görerek, caddelerde denetim gerçekleştirdi. Kısıtlamalarda görev yapan güvenlik personeline kolaylıklar dileyen Kaymakam Ekrem Güngör, alınan tedbirlerin tamamının vatandaşlarımızın sağlığı için olduğunu hatırlatarak, "Kısıtlama kuralına uyan esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.’’dedi.

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Güngör,Denetimlerde Bulundu Güngör,Denetimlerde Bulundu
Yorumlar (0)