Arda, ”Her Yönüyle İpsala ”Kitabını Tabakoğlu’na Takdim Etti
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret eden İpsala Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hayati Arda “Her Yönüyle İpsala” adlı iki ciltten oluşan kitabı Rektöre sundu.

İpsala Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hayati Arda yaptığı açıklamada “İpsala ve çevresi ile ilgili her türlü sosyal, kültürel, ekonomik, coğrafi ve çevresel konuların kayıt altına alınmasını ve sonraki kuşaklara aktarılmasını hedefleyen bu çalışma, yaşanılan zorlu salgın sürecinde yayımlanması ile daha da anlam kazandı. Bu çalışma sayesinde yöre ile ilgili yapılacak her türlü araştırma için başvurulacak temel bilimsel kaynak eser oluşturduğumuzu düşünüyoruz.” diyerek Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “Trakya Üniversitesi olarak Edirne ve çevresinin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmak için gayretlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda, değerli akademisyenlerin katkıları ile oluşturulan “Her Yönüyle İpsala” kitabını oldukça önemli buluyorum. Geçmişten günümüze İpsala’yı hem sosyal bilimler hem de fen bilimleri açısından ele alan bu kitap oldukça kapsamlı ve kaynak niteliğinde bir çalışma olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyarette Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Barış Özkapı’da yer aldı. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Arda, ”Her Yönüyle İpsala ”Kitabını Tabakoğlu’na Takdim Etti Arda, ”Her Yönüyle İpsala ”Kitabını Tabakoğlu’na Takdim Etti
Yorumlar (0)