Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Gazetemiz sahibi, önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Kerman, fabrikasında başlattığı yeniliklerin tamamlanması ve çeltik alımına başlaması nedeniyle kurban kesti.

Cuma günü saat 14.00’de Kapucu mahallesindeki fabrikada dua edilerek, kurban kesilerek başlayan sezon açılışında kısa bir konuşma işadamı Mehmet Kerman, fabrikada yaptığı yenilikler hakkında bilgi verdi.

Sezon açılışına İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ile çok sayıda davetli katıldı. İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, fabrikayı gezerek Kerman’dan tesisler hakkında bilgi aldı.

Çeltik sezonu açılışında misafirlere pilav ayran ikram edildi.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, daha sonra Gürsel Çeltik tesislerine geçerek burada Hatice Şimşek ve Avukat Aybike Şimşek’ten hasat sezonu hakkında bilgi aldı. Haber Merkezi

 

 

 

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı Kermanoğulları Çeltik Sezonunu Dualarla Açtı
Yorumlar (0)