Gürsel Çeltik Hasada Başladı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Rahmetli Dr. Gürsel Şimşek’in ekimini yaptığı ama hasadını yapmayı göremediği Gürsel Çeltik şirketinde çeltik hasadının startı verildi.

Gürsel Çeltik Şirketinin adına kısa bir açıklama yapan Avukat Aybike Şimşek,” Gürsel Çeltik teşkilatı olarak arkamıza babamızın manevi gücünü alarak harmana Allah’ın izniyle başlıyoruz. Tüm üreticilerimize bol bereketli bir hasat dönemi diliyoruz” dedi.

ŞİMŞEK,”SİSTEM DEVAM EDECEK”

Dün şirket çalışanları ile bir araya gelen Hatice-Aybars ve Aybike Şimşek sezonun hayırlı olmasını dilediler.

Avukat Aybike Şimşek, ”Babamızın vefatı bizleri derinden üzdü. Ancak hayat devam ediyor. Manevi abimiz Şaban Öztürk’ün desteği ile onun gösterdiği hedeflere emin adımlarla ilerleyeceğiz. Çalışanlarımız bizim abimiz, arkadaşımız ve kardeşimizdir. Babamızın kurduğu sistemi kaldığı yerden sürdürmek için elimizden geleni yapacağız. Allah bölgemiz çiftçisine hayırlı bir sezon nasip etsin ”dedi.

Kurban keserek çeltik hasadını başlatan; Gürsel çeltik İpsala’da en büyük Pirinç üreten firma olarak biliniyor. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Gürsel Çeltik Hasada Başladı.
Yorumlar (0)