Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, göreve başlamasının ardından başlattığı köy gezilerine devam ediyor.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Daire Müdürleri ve İl Genel Meclisi üyelerinin katılımı ile başlattığı gezilerinin ilk bölümünü Pazartesi günü Sarıcaali, Turpçular, Hıdırköy, Korucuköy, Aliçopehlivan, Kocahıdır ve Sarpdere Köylerine gerçekleştirdi.

Köy Muhtarları tarafından karşılanan heyet vatandaşlar ile bir araya gelerek halkın istek ve sorunlarını dinleyip taleplerini aldılar. Heyet köylerdeki kamusal alanları gezerek eksiklikleri tespit etti. İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör Kaymakamlık Makamının vatandaşlarımıza her daim açık olduğunu dile getirerek, misafirperverliklerinden dolayı Köy halkımıza teşekkürlerini ilettiler.

ZİYARETLER DÜNDE DEVAM ETTİ.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, köy gezilerine dün de Paşaköy, Kumdere, Koyuntepe, Yapıldak ve K.Doğanca köyleri ile devam etti. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor. Halk Toplantıları Köylerde Yapılıyor.
Yorumlar (0)