Yenikarpuzlu Belediyesine Hibe Çöp Konteynerleri Geldi.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Yenkarpuzlu Belediyesi tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yapılan hibe çöp konteyneri başvuru talebi sonuçlandı.

Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay, ”daha önce beldelerinin ihtiyacı olan çöp konteynerlerinin yenilenmesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yaptığımız başvuru olumlu sonuçlandı ve konteynerler belediyemize teslim edildi ”dedi.

Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay,”Bu projede bizlere her zaman desteklerini esirgemeyen, başta Edirne Milletvekili Fatma Aksal olmak üzere, AK Parti İl Başkanı Belgin İba’ya, AK Parti İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş’a, İl Genel Meclisi Üyeleri İsmet Özçifçi ve Hüseyin Filiz ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkililerine teşekkür ederim ”dedi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Yenikarpuzlu Belediyesine Hibe Çöp Konteynerleri Geldi. Yenikarpuzlu Belediyesine Hibe Çöp Konteynerleri Geldi. Yenikarpuzlu Belediyesine Hibe Çöp Konteynerleri Geldi. Yenikarpuzlu Belediyesine Hibe Çöp Konteynerleri Geldi. Yenikarpuzlu Belediyesine Hibe Çöp Konteynerleri Geldi.
Yorumlar (0)