Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, inceleme gezilerini ilçe merkezindeki okullar, Sanayi Sitesi ve Petek Tekstil ve mezbaha ziyareti ile sürdürdü.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin ile birlikte İlçemizde bulunan İlkokul, ortaokul ve liseleri ziyaret ettiler. İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör öğretmeler ile sohbet ettikten sonra okulları gezip incelemelerde bulundu.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör ziyaretlerine, Esnaf ve San. Odası Başkanı İlhan Dalkıran, Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Suat Batı’ nın katılımı ile Lisanslı depoculuk, Petek Tekstil ve Sanayi sitesi Kooperatifi olarak devam etti.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör çalışanlarla sohbet ettikten sonra tesisleri gezerek detaylı incelemeler yaptı. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor. Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor. Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor. Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor. Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor. Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor. Güngör, İncelemelerini Sürdürüyor.
Yorumlar (0)