İpsala’ya Oyun Grupları ve Fitnes Aletleri Geliyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Edirne Valisi Ekrem Canalp, tarafından köylere gönderilen oyun grupları ve fitnes aletlerinden İpsala merkez ile beldelerine de kurulacağı öğrenildi.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Gençlik Spor İl Müdürü Selim Ak, Gençlik Spor Şube Müdürü Murat Ulaşdır, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ersin Kanar, İpsala Belediyesi Fen İşleri Memuru Erkan Korkmaz ile beraber Vali Ekrem Canalp talimatlarıyla Kaymakamlık koordinasyonunda İpsala ilçemize kurulacak olan fitnes aletleri ve oyun gruplarını inceleyerek, spor salonu ve okullarda bulunan sahaları gezdiler. Eksiklikleri tespit ederek fikir alışverişinde bulundular. 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri İpsala’ya Oyun Grupları ve Fitnes Aletleri Geliyor. İpsala’ya Oyun Grupları ve Fitnes Aletleri Geliyor. İpsala’ya Oyun Grupları ve Fitnes Aletleri Geliyor. İpsala’ya Oyun Grupları ve Fitnes Aletleri Geliyor. İpsala’ya Oyun Grupları ve Fitnes Aletleri Geliyor. İpsala’ya Oyun Grupları ve Fitnes Aletleri Geliyor.
Yorumlar (0)