CORONA Denetimleri Sürüyor..
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Sağlık İçin, Hepimiz İçin' Sloganı İle İçişleri Bakanlığı Genelgesi başlatılan denetimler doğrultusunda esnaflar ve vatandaşlar uyarıldı.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, İçişleri Bakanlığının, Covid-19 Tedbirleri konulu ek genelgesi doğrultusunda İpsala’nın en yoğun caddesindeki denetimlere katılarak vatandaşlar ve esnaflarla sohbet edip kuralları hatırlattı.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Emniyet Müdürü Hüsnü Cengiz, Tarım ve Orman Müdürü Olcay Karbuz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlhan Dalkıran, Köprü Mahalle Muhtarı Hasan Bayraktar, Saraçilyas Mahalle Muhtarı Naci Batur ile denetim ekibinin katıldığı denetimlerde vatandaşlarımız ve esnaflarımız gerekli uyarıları yapan yetkililere teşekkür ettiler. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri CORONA Denetimleri Sürüyor.. CORONA Denetimleri Sürüyor.. CORONA Denetimleri Sürüyor.. CORONA Denetimleri Sürüyor.. CORONA Denetimleri Sürüyor.. CORONA Denetimleri Sürüyor.. CORONA Denetimleri Sürüyor.. CORONA Denetimleri Sürüyor..
Yorumlar (0)