Şenkol Tarım Hizmete Açıldı
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Çeltik üreticisi ve işadamı Kadir Şenkol ve oğlu AK Parti Belediye Meclis Üyesi Menderes Şenkol tarafından çarşı içinde hazırlanan Şenkol Tarım pirinç satış reyonu hizmete girdi.

Çarşamba günü saat 12.00’de Bayrambey Mahallesi Enez Caddesi no 4’te düzenlenen açılış töreni dua edilmesi, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Esnaf Odası Başkanı İlhan Dalkıran, AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, Karasaz Sulama Başkanı Alaaddin Kaya ve Tarım ve Orman İlçe Müdürü Olcay Karbuz kurdele kesmesi ile hizmete açıldı.

Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelerinin de hazır bulunduğu açılışa çok sayıda misafir katıldı. Şenkol Tarım Satış reyonunda Osmancık, baldo, nohut, yumurta, fasulye, mercimek, bulgur, ızgara zeytin, Kırma zeytin, Zeytin yağ bulunacak.

Şenkol Tarım Kadir ve Menderes Şenkol’a, hayırlı işler dileriz. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Şenkol Tarım Hizmete Açıldı Şenkol Tarım Hizmete Açıldı Şenkol Tarım Hizmete Açıldı Şenkol Tarım Hizmete Açıldı Şenkol Tarım Hizmete Açıldı Şenkol Tarım Hizmete Açıldı
Yorumlar (0)