Yenikarpuzluspor kupasına kavuştu
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Daha sonra konuşan Kırmızılı “ASKF yöneticilerimize aldıkları bu karar nedeniyle teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sezon yeniden Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.“dedi.

Edirne 1.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden ve Süper Amatör Lige yükselmek için Play off oynayacak olan ancak pandemi nedeniyle oynanmayan Play Off maçları nedeniyle Edirne Amatör Spor Kulüpleri’nin aldığı tavsiye kararı sonrası play off oynayacak olan Keşan İdmanyurdu, Yeni Karpuzlsupor,Kazanova ve Karaağaç takımlarının 2020/2021 sezonunda Edirne Süper Amatör Lige yükseltilen ve Türkiye Futbol Federasyonunun bu kararı onaylanmasından sonra Süper Amatör’e yükselen Yenikarpuzluspor takımı 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü kupasına kavuştu.

Yernikarpuzlu’da  saat 15.30’da başlayan kupa törenine Edirne ASKF Başkan Vekili Emre Alp,  Federasyon Başkan Yardımcısı Çağrı Muştu, Genel Sekreter Yılmaz Eygül Yöneticiler Muzaffer Yıldırım ve Tarık Aykız ile Federasyon Müdürü Lütfü Özköse, Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay, Yenikarpuzluspor Kulübü Başkanı Hakan Kırmızılı  yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Daha sonra konuşan Kırmızılı  “ASKF yöneticilerimize aldıkları bu karar nedeniyle teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sezon yeniden Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.“dedi.

Edirne ASKF Başkan Vekili Emre Alp‘te daha sonra yaşanan süreç hakkında bilgi vererek “Şehir merkezindeki Karaağaç Arda ve Kazanova takımlarının kuplarına verdikten sonra bugün de Keşan idmanyurdu takımımız ile Yenikarpuzlu takımlarımıza kupalarını takdim edeceğiz. 2. Amatör Lig başlamadığı için tüm takımlarımızı önümüzdeki sezon Edirne 1. Amatör Lig’ine yükselttik. 1.Amatör  26 takım oynanacak. 1.Amatör Lig’de Play off oynayacak 4 takımımızı Süper Amatör Lige yükselttik. Bu takımlarımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Alp daha sonra şampiyonluk kupasını Kırmızılı‘ya kupayı teslim etti. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Yenikarpuzluspor kupasına kavuştu Yenikarpuzluspor kupasına kavuştu Yenikarpuzluspor kupasına kavuştu
Yorumlar (0)