“Bu Görev Şahsıma Değil Edirne İçin Verildi”
Paylaş
Tweetle
Paylaş

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEPEK) Başkanlığına getirilen AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’a, TBMM’den kırmızı plakalı özel araç tahsis edildi.

TBMM 041 plakalı aracıyla hafta sonu Keşan’a gelen Aksal, Meclis tarafından komisyon başkanlarına araç tahsis edildiğini belirterek, kendisine de 041 plakanın nasip olduğunu söyledi.

Keşan Küçük Sanayi Sitesi girişine yapılan katılım yolunun asfaltlama çalışmalarını inceleyen Fatma Aksal, burada yaptığı açıklamada öncelikli görevinin Edirne Milletvekilliği olduğunu vurguladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile birlikte çalışmaların bulunduğu yere gelen Aksal, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanlığına kendisinin getirildiğini ifade ederek, “Şahsımıza verilmiş bir görev değildir bu. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu görevi tebliğ ederken özellikle Edirne baskısı yaptı. Cumhurbaşkanımız Edirne’nin kendisi için ne kadar önemli olduğunu belirtti ve tüm Edirnelilere selamlarını iletti. Bu görevler gelip geçicidir. Birinci görevim Edirne Milletvekilliğidir ve bu görevi layıkıyla yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. Tüm amacım Edirne’ye daha iyi hizmet edebilmektir.” dedi.Keşanıneşesi.com

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)