İmamoğlu’ndan Selam Getirdiler.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak, İpsala Belediyesi Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili sosyal medya sayfasında açıklamada bulunan İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, “Arkadaşlarımız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun selamlarını getirdiler. Güzel İpsala’mız için yapacaklarımızı ve yapımına başladığımız süs bitkileri yetiştireceğimiz bahçemiz ile ilgili gelişmeleri değerlendirdik. Kendilerine bu güzel ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ünsal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak’a, İpsala ile ilgili bilgiler verdi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri İmamoğlu’ndan Selam Getirdiler. İmamoğlu’ndan Selam Getirdiler. İmamoğlu’ndan Selam Getirdiler. İmamoğlu’ndan Selam Getirdiler. İmamoğlu’ndan Selam Getirdiler. İmamoğlu’ndan Selam Getirdiler.
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar