AK Parti Belde Teşkilatları Yenileniyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, Edirne İl Başkanlığının 7.olağan kongre süreci kapsamında Genel Merkez ile yapılan istişareler sonucunda belde başkanlıklarına yeniden atamalar yapıldığını söyledi.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,”Edirne İl başkanlığımızda 7. Olağan Kongre süreci kapsamında Genel Merkezimiz ile gerçekleştirilen istişareler sonucunda düzenlenen “Yetki Belgesi Teslim Töreni” ile Esetçe ve Yeni Karpuzlu Belde Başkanlarımıza yetki belgelerini İl Başkanımız Sn. Belgin İBA Hanımefendi tarafından verildi. Dava arkadaşlarımıza, milletimize ve bölgemize hizmet yolunda başarılar diliyoruz.

“BAŞKANLAR DEĞİŞMEDİ”

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,Esetçe Beldesinde Hasan Kızıltanlı ile Yenikarpuzlu beldesinde Cem Oktay ile yola devam edeceklerini belirterek görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Haber Merkezi

 

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri AK Parti Belde Te?kilatlar? Yenileniyor. AK Parti Belde Te?kilatlar? Yenileniyor.
Yorumlar (0)