TEMA Vakfı İpsala'da Gönüllü İlçe Sorumlusu Arıyor!
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Türkiye’de 1992 yılından bu yana erozyon ve çölleşme tehlikesine karşı toplumsal duyarlılığı ve farkındalığı arttırmak üzere çalışmalarını sürdüren TEMA Vakfı İpsala’da gönüllü ilçe sorumlusu arıyor.

TEMA Vakfı, 1992 yılından bu yana erozyon ve çölleşme tehlikesine karşı toplumsal duyarlılığı ve farkındalığı arttırmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan bugüne faaliyetlerini gönüllülerinin desteği ile hayata geçiren TEMA Vakfı, bugün Türkiye’de yaklaşık 850.000 gönüllüsünün desteği ile faaliyet göstermektedir. 

İpsala’da gönüllü olarak TEMA Vakfı gönüllü ilçe sorumlusu aradıklarını belirterek “TEMA Vakfı ufuk ve hedeflerini benimsemiş, tercihen 30 yaşından büyük, aktif sorumlu yurttaş olarak, çevre sorunlarının çözümünde rol almak isteyen, gönüllü olarak TEMA Vakfı’nın İpsala’daki faaliyetlerini yürütecek ve TEMA Vakfı’nı temsil edebilecek, okuyan, araştıran, çevre sorunlarına karşı duyarlı ve ilgili ilçede yürütülecek olan çevre aktivitelerinde etkin olarak yer alabilecek, Çalışmalara zaman ayırabilecek, gönüllülerle birlikte ve ‘gönüllü olarak’ çalışmaktan keyif alan, TEMA Vakfı’nın değerleri doğrultusunda başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma çalışmalarımızda bize gönüllü olarak destek verebilecek İpsala İlçe Sorumlusu arıyoruz. ”denildi.

İlgilenen gönüllü adaylarının fotoğraflı özgeçmişlerini 19 Ocak 2019 tarihine kadar gonullu@tema.org.tr adresine göndermesini rica ederiz. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)