Uybaş,”Yokum” dedi.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

CHP İlçe Başkanı Ahmet Uğraş Uybaş, yapılacak kongrede yeniden aday olmayacağını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi İpsala teşkilatı merkez, belde ve köylerdeki delege seçimlerini tamamladı.

Cumhuriyet Halk Partisi İpsala İlçe Teşkilatı Başkanı Av.Ahmet Uğraş Uybaş konuyla alakalı açıklamada “Değerli İpsala halkı, çok kıymetli Cumhuriyet Halk Partililer 37. Olağan Kurultayımız öncesinde, partimizde yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimi için mahalle delege seçimlerimizi tamamlamış bulunmaktayız.

“118 DELEGE SEÇTİK”

31 bölgede üyelerimizin katılımıyla yapmış olduğumuz delege seçimleri sonunda. 28 merkez mahallelerden olmak üzere toplam 105 delege seçmiş bulunmaktayız. Mevcut yönetim kurulumuzun da doğal delege olduğu göz önüne alındığında ilçe başkanlığı ve ilçe yönetim kurulumuzu belirlemede toplam 118 delege oy kullanacaktır.

İlçe başkanlığı ve yönetim kurulu seçim günü henüz tarafımızca belirlenmedi, genel merkezimizin bizlere bildirdiği takvimde seçimler 14 Aralık 2019-27 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılacak. Bu konuda da il başkanlığımızla görüşüp, uygun bir zamanda takvimimizi belirleyeceğiz.

“ADAY DEĞİLİM”

Yönetim kurulu olarak düşüncemiz 15 Ocak ve sonrası bir tarihte seçimimizi yapmak istiyoruz. Yönetim kurulumuzla yapmış olduğumuz görüş alış verişinde, yeniden ilçe başkanlığına aday olmamam sebebiyle, aday olmayı düşünen partililerimize daha uzun bir çalışma dönemi oluşturabilme amacıyla böyle bir takvimi uygun gördük. Tarih belirlendiğinde yeniden kamuoyuyla ve partililerimizle tarihi paylaşacağız.                          

Yapılacak seçimlerimizin şimdiden iktidara emin adımlarla yürüyen Cumhuriyet Halk Partimize ve tüm halkımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)