Konferans Salonu Yeniden Düzenlenecek
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Toplumsal Kalkınma ve Geliştirme Derneği Başkanı Ali Koşan, İpsala Atatürk İlkokulu ile eski Devlet Hastanesi arasında yer alan Konferans Salonunun Edirne Belediyesi tarafından yeniden düzenleneceğini söyledi.

İpsala Toplumsal Kalkınma Ve Geliştirme Derneği Başkanı Ali Koşan, “23 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz "İpsala'nın Değerleri" söyleşimizin konuğu Edirne Bld. Bşk., Hemşehrimiz, Sn. Recep Gürkan'dan, İpsala Atatürk İlkokulumuz ile eski devlet hastanesi arasında yer alan konferans salonumuzun ilçemize yakışır ve geleceğimizin mimarları öğrencilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde düzenlenmesini talep etmiştik.

Konunun bugün Edirne belediyesi meclisinde görüşülerek oy birliği ile kabul edildiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Bu vesile ile Edirne Belediye Başkanı Sn. Recep Gürkan'a, Edirne Valimiz Sn. Ekrem Canalp'e, İpsala Kaymakamımız Sn. Enis Aslantatar'a, İpsala Belediye Başkanı Sn. Abdullah Naci Ünsal ve Edirne Belediyesi Meclis üyelerimize, Edirne Belediyesi Meclis üyelerine, dernek yönetici ve üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. "Dilde, Fikirde İşte Birlik" dedi.  Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)