Ünsal, Yeni Hayat Bakım Evini Ziyaret Etti.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal,3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Yeni Hayat Bakımevini ziyaret etti.

Belediye Meclis Üyesi Şebnem Çelik ile beraber Yeni Hayat Bakımevine gelen Ünsal, burada yetkililer tarafından karşılandı. Ünsal, burada kalan vatandaşlarla bir araya geldi.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, ”Dünya Engelliler Farkındalık Günü’nde hepimizin birer engelli adayı olduğu gerçeğinin farkında olan bireyler olarak üreten, sosyal hayatın bütün alanlarında aktif biçimde yer alabilen bağımsız bireyler olarak yer alabilmeleri için her alanda gereken duyarlılığın artmasını sağlamamız gerekmektedir.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün, engelli kardeşlerimiz ile ilgili toplumsal farkındalığın artmasına, onların hayatlarını kolaylaştıracak yeni adımlar atılmasına vesile olmasını diliyor, bütün engellerin sevgi, saygı ve dayanışmayla aşılacağını hatırlatarak, tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum ”dedi.Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri   Ünsal, Yeni Hayat Bakım Evini Ziyaret Etti.   Ünsal, Yeni Hayat Bakım Evini Ziyaret Etti.
Yorumlar (0)