Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Edirne Valisi Ekrem Canalp, tarafından ödül belgesi ile ödüllendirilen İpsala Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda görev yapan öğretmen ve idarecilerden oluşan toplam 13 memura belgeleri İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, tarafından verildi.

Bugün saat 14.00’te Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen ödül töreninde konuşan İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar,”Sayın Valimiz eğitime büyük önem vermektedir. İlçelerdeki okulların durumları hakkında bilgi almaktadır. İpsala’da okullarımızın başarılı olması için elimizdeki tüm imkânları kullanacağız. Sizlerden bu konuda daha duyarlı olmanızı bekliyorum. Belgeleriniz hayırlı olsun” dedi.

Okullardaki eğitim durumu hakkında İpsala Milli Eğitim Müdür Vekili Serkan Palabıyık’tan bilgi alan Aslantatar, belgeleri hak sahiplerine verdi. Haber Merkezi

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi. Milli Eğitimin Başarılı Öğretmen ve İdarecilerine Belgeleri Verildi.
Yorumlar (0)