Çağatay, Projeye Sponsor Oldu.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Anadolu Lisesi Gönüllüler Kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan, “İpsala’da okullarımız CAN’lanıyor" adlı proje,4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde faaliyete geçen projeye bir destekte Çağatay İder’den geldi.

İpsala Anadolu Lisesi Müdürü Erdem Mısırlı,”Okullarımız CANlanıyor" projesi kapsamında çarşı merkezine mama ve su kaplarımızı yerleştirdik. Projemize mama desteği sağlayarak sponsorluk yapan duyarlı arkadaşımız Sayın Çağatay İder'e teşekkür ederiz” dedi.

PROJEDE NELER VAR?

Okul Müdürü Erdem Mısırlı ve Almanca Öğretmeni Süha Kemal Caba tarafından yönetilen projeyle, İpsala bünyesindeki okulların en az birer sokak hayvanı sahiplenmesi, bu canlılara mama ve şu kapları temin edilmesi ve aşılarının yapılıp, küpelerinin takılması gerçekleşecek. İpsala Kaymakamlığı, İpsala Belediyesi, İpsala Tarım Müdürlüğü ve İpsala Jandarma Komutanlığının bizzat destek verdikleri bir proje ile çocuklara hayvan sevgisinin benimsetilmesi de amaçlanıyor. Okul müdürü Erdem Mısırlı: 40 adet su ve 40 adet mama kabı temin ettik, bu kaplara logolar yaptırdık. Afişler hazırlardık ve İpsala’mızın farklı bölgelerine astık. Tüm İpsala’nın bu konuya duyarlı kalacağından şüphem yok diyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Almanca öğretmeni Süha Kemal Caba da: Bu proje ile İpsala merkez ve köylerindeki 18 okula mama ve su kapları konulacak. Yine İpsala merkeze bu kaplardan yerleştireceğiz. Çok önemli bir adım da, bu canlıların aşılanıp, cinsiyetlerine göre küpelenmeleri olacaktır. HAYTAP başta olmak üzere birçok dernek bu projemize yakın ilgi ve destek göstermiştir Emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.(Haber Merkezi)

 

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Ça?atay, Projeye Sponsor Oldu. Çağatay, Projeye Sponsor Oldu. Çağatay, Projeye Sponsor Oldu. Çağatay, Projeye Sponsor Oldu. Çağatay, Projeye Sponsor Oldu. Çağatay, Projeye Sponsor Oldu. Çağatay, Projeye Sponsor Oldu. Çağatay, Projeye Sponsor Oldu.
Yorumlar (0)