Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Yenikarpuzlu Belediyesinin önderliğinde bu yıl kazasız belasız sona eren çeltik hasadının tamamlanması nedeniyle şükür mevlidi gerçekleştirildi.

Yenikarpuzlu Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen şükür mevlidine İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay, Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz,İl Genel Meclisi Üyeleri İsmet Özçifçi, Hüseyin Filiz, Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Eker, Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Tekin ile çok sayıda çeltik üreticisi ve vatandaşlar katıldı.

Okunan dualardan sonra Yenikarpuzlu Belediyesine geçen Akmeşe, Belediye Başkanı Ufuk Atalay’ı, makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

ASLANTATAR’I ZİYARET ETTİ

Daha sonra İpsala’ya gelen Akmeşe, AK Parti İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş ile İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar’ı, makamında ziyaret etti. Haber Merkezi

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu Yenikarpuzlu’da Şükür Mevlid-i Okutuldu
Yorumlar (0)