Çeltik Fiyatlarını Konuştular.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

TZOB Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve İpsala Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Darcan, İpsala TMO Ajans Müdürü Hilmi Narcu’yu makamında ziyaret etti.

2019 yılı çeltik hasat sezonun başlaması ile birlikte çeltikte belirlenen fiyat politikalarından, lisanslı depoculuk ve alım kriterlerine kadar birçok konuyu konuşan Darcan ve Narcu, çeltik üreticinin ürününü teslim ederken sorun yaşamaması için fikir alış verişinde bulundu.

Darcan, çeltik üreticisinin kredi kullanabilmesi için ürününü önce lisanslı depoya dökmesi gerektiğinin önemli olduğunun altını çizerek bu konuda üreticileri doğru yönlendirilmesini İpsala TMO Ajans Müdürü Hilmi Narcu’dan istedi.

Narcu, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnunluk duyduğunu belirttiği konuşmasında “ üreticilerin ürünlerini kendilerine fayda sağlayacak şekilde dökmeleri bizler için de önemli. Bu anlamda İpsala TMO olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız.  Yeni sezonun çeltik üreticimize hayırlı olmasını dileriz. Ziyaretiniz için sizlere de çok teşekkür ederiz” dedi. (Cemile LİMAN-Yeni Gazete)

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)