Din Görevlileri ve Camiler Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Din Görevlileri ve Camiler haftası İpsala’da da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı.

Din Görevlileri ve Camiler Haftası İpsala’da din hizmetinde bulunan ve ahirete intikal eden din görevlilerine Alacamustafapaşa camiinde hatim duası programı ile başladı.  DSİ tesislerinde İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar’ın katılımı ile öğle yemeğinde bir araya gelen din görevlileri hafta için yapılacak çalışmaları gözden geçirdiler.

Yemekte kısa bir konuşma yapan İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, Din Görevlileri ve Camiler haftası nedeniyle din görevlilerinin haftasını kutladı.

Din Görevlileri ve Camiler Haftası nedeniyle etkinliklere devam edilecek. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Din Görevlileri ve Camiler Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor. Din Görevlileri ve Camiler Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor. Din Görevlileri ve Camiler Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor. Din Görevlileri ve Camiler Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor. Din Görevlileri ve Camiler Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor.
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar