İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

2019-2020 Dönem Açılışı ve Yeni Öğrenciler için Oryantasyon Toplantısı 25.09.2019 Çarşamba günü Yüksekokul konferans salonunda yapıldı.

Toplantıya İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal da katıldı.

Toplantıda Trakya Üniversitesi Tanıtım Filmi ve İpsala Meslek Yüksekokulu tanıtım sunumu gösterildi. Ardından İpsala Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hayati Arda öğrencilere yönelik okulu tanıcı bilgiler içeren bir konuşma yaptı.

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar konuşmasında öğrencilere kapılarının her zaman açık oluğunu belirterek yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından ilçemiz yöneticileri, Yüksekokul akademik ve idari personeli ve öğrenciler fuaye alanında tanışma ve ikram için toplandılar.

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı. İMYO’da Akademik Açılış ve Oryantasyon Toplantısı Yapıldı.
Yorumlar (0)