İlkdoğmuş,”O köprü Genişletilecek”
Paylaş
Tweetle
Paylaş

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, İpsala ile Sultanköy arasındaki deşaj köprüsü olarak bilinen ve birçok kazaya neden olan köprünün genişletileceğini söyledi.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, önceki gün hızlı tren yolunun temel atma töreni için Edirne’ye gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan ile görüşme fırsatı yakaladığını söyledi.

İlkdoğmuş,”İlçemiz İpsala- Sultan Köyü arası, İpsala çıkışı 2.km'de bulunan köprünün dar ve viraj apeks noktasında olması sebebiyle iki aracın karşılıklı ve yan yana geçişi mümkün olmamakla beraber bunun sonucunda sık sık trafik kazaları meydana gelmekte ve zaman zaman ölümle sonuçlanmaktadır. Biz bu köprünün genişletilmesi talebimizi bakanımıza ilettik. Kısa zamanda genişletilmesini bekliyoruz. Konunun takipçisi olacağız ”dedi. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri İlkdoğmuş,”O köprü Genişletilecek” İlkdoğmuş,”O köprü Genişletilecek” İlkdoğmuş,”O köprü Genişletilecek” İlkdoğmuş,”O köprü Genişletilecek”
Yorumlar (0)