Alpay Ercan, Teşekkür Etti.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

15 Yıldır Basın Emekciliği Yapan Alpay Ercan,bir veda mesajı yayınlayarak kendisine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

İpsala’da haftada 3 gün yayın yapan Yeni Gazete ’de 15 yıldır bilfiil çalışan Alpay Ercan, gazeteden ayrıldığını açıkladı.

Alpay Ercan yaptığı açıklamada,”4 Nisan 2005 tarihinde başladığım Yeni Gazete ‘deki çalışma hayatım 9 Eylül 2019 tarihi itibarıyla sona erdi.

Büyük bir onur ve gururla görev yaptığım yaklaşık 15 yıllık süre içerisinde her zaman görevimin getirdiği sorumluluğu en iyi şekilde yapabilmek için gayret gösterdim. Bu süreçte istemeden de olsa kırdığım, üzdüğüm kişilerden özür dilerim. Birçok kişinin bir kâğıt parçası olarak baktığı gazetelerde, çalışan personelin alın teri olduğunun unutulmamasını istiyorum.

 Onlar özel yaşantılarından, ailelerinden, sevdiklerinden fedakârlık yaparak mağduriyetlerin çözülmesi, haksızlıkların giderilmesi, vatandaşın sesinin en üstteki kurumlara iletmesi için gece, gündüz, kar, yağmur, çamur, soğuk, sıcak demeden mücadele ederek görevlerini en iyi şekilde yapabilmek, gazeteyi sizlere ulaştırabilmek için çalışıyorlar.

Bende bu kutsal görevi büyük bir gururla yerine getirdim. 23 Kasım 1983 tarihinde kurulan Yeni Gazete’nin bir ferdi, bir üyesi, bir çalışanı olmaktan dolayı da son derece mutluyum. Bu mesleğe girmemi sağlayan İsmail Aliş’e, Yeni Gazete ailesine girmemi sağlayan Abdullah Yılmaz ve gazetenin sahipliğini yapan İsmail Pirinççi, Cenan Tetik ve Ogün Kurt'a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Ancak her güzel şeyde olduğu gibi buradaki çalışma hayatımın da sonuna geldim.

 Başta Yeni Gazete ’deki çalışma arkadaşlarım olmak üzere basın camiasında görev yapan tüm meslektaşlarıma görevlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim” dedi.

Ercan’a, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Alpay Ercan, Teşekkür Etti. Alpay Ercan, Teşekkür Etti. Alpay Ercan, Teşekkür Etti. Alpay Ercan, Teşekkür Etti.
Yorumlar (0)