Hasan Geçit İYİ Parti İlçe Başkanlığına Atandı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Murat Uzun’un ilçe başkanlığı görevinden alınması ile boşalan İYİ Parti İlçe Başkanlığına Hasan Geçit atandı.

Cumartesi günü İpsala’ya gelen İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, parti binasında Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ın da katılımı ile bir toplantı yaparak gelişmeler hakkında bilgi verdi.

İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, ”İYİ Parti İpsala İlçe Teşkilatımızı kurmak üzere Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Sayın Koray Aydın beyin teklifi, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Onayı ile Sayın Hasan Geçit Başkanımıza Yetki Belgesini teslim ettik. Kendisine ve yeni oluşturacağı Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum.
İpsala Belediye Başkanımız Sayın Abdullah Naci Ünsal ve İlçe Başkanımız ile birlikte CHP İpsala İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunarak çalışmalarında başarılar diledik ”dedi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Hasan Geçit İYİ Parti İlçe Başkanlığına Atandı. Hasan Geçit İYİ Parti İlçe Başkanlığına Atandı. Hasan Geçit İYİ Parti İlçe Başkanlığına Atandı. Hasan Geçit İYİ Parti İlçe Başkanlığına Atandı.
Yorumlar (0)