Aksal, Geleneği Bozdu.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Köy Gezilerini Daha da Sıklaştırdı.

Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Partili üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş yaptıkları açıklamada; köy ziyaretleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’la birlikte, Keşan’ın köylerine ziyaretlerde bulunduklarını belirten Bayazıt ve Keleş“Seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da köylerimizdeyiz. İlçe başkanımız, milletvekilimizle birlikte bizlerde il genel meclis üyeleri olarak köylerimizi geziyoruz. Muhtarlarımızla devamlı olarak, istişare halindeyiz ve birlikteyiz. Köylerimizin eksiklerini tamamlamak için gayret gösteriyoruz. Seçim öncesi gelen kilit taşlarının hepsi köylerimize dağıtıldı ve %90 seviyesinde döşendiğini görmekteyiz. Ayrıca, köy içi tarla yollarımız ayçiçeği biçimi öncesi açılmıştır. Köy gezilerimiz devam ediyor. Bu hafta Lalacık, Kozköy, Maltepe, Altıntaş, Çobançeşme, Büyükdoğanca, Dişbudak, Çeltik, Beyköy ve Mecidiye’deydik. Diğer köylerimizde ilerleyen günlerde ziyaretlerimize devam edeceğiz. 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi köylerimizdeki okulların eksikliklerini tamamlıyoruz. Öğretmen eksikliklerini de, Milli Eğitim Müdürlüğümüzle irtibata geçip tamamlıyoruz. Diğer yandan geçtiğimiz hafta bölgemizde Beyköy, Yeşilköy, Suluca üçgenin de büyük bir yangın meydana geldi. Devletimiz tüm imkanlarıyla yangına müdahale etti. Tarım ve Orman Bakanımız, valimiz, milletvekilimiz bölgeye geldiler. Yangını söndürme çalışması bitmeden bölgeden ayrılmadılar. Bizler de oradaydık. Rabbim daha büyük afetlerden bizleri korusun.” dedi.

(Haber: Deniz ÇİL-Gündem Saros)

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri  Aksal, Geleneği Bozdu.  Aksal, Geleneği Bozdu.  Aksal, Geleneği Bozdu.
Yorumlar (0)