Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala ortaokullarında eğitim gören ve 2019 yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumları için yapılan sınavda başarılı olarak Fen Liselerine yerleşen öğrencileri ödüllendirdi.

Kaymakamlık toplantı salonunda fen liselerine yerleşen öğrenciler ve velileri ile bir araya gelen İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, öğrencileri başarıları nedeniyle kutladı. Aslantatar, bu sayının önümüzdeki yıllarda daha da artacağına inandığını ve bu konuda öğrenciler, veliler ve yöneticilere büyük sorumluluklar düştüğünü söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin’in de hazır bulunduğu toplantıda Aslantatar, öğrencilere ödüllerini vererek başarılar diledi. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi. Aslantatar, Fen Liselerini Kazanan Öğrencileri Ödüllendirdi.
Yorumlar (0)