Başarının Mükafatı!
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İYİ Parti’de Şok Yaşanıyor.

31 Mart seçimlerinden bu yana İYİ Parti İpsala İlçe Başkanlığı görevini yürüten Murat Uzun görevinden alındı. Parti üyelerinden Hasan Geçit’in İYİ Parti İpsala İlçe Başkanlığına atanması bekleniyor.

İYİ Parti İpsala ilçe teşkilatında Cumartesi günü yaşanan şok bir gelişme ile 31 Mart seçimlerinden beri partinin ilçe başkanlığı görevini yürüten Murat Uzun görevinden alınarak yerine Paşaköy’de ikamet eden Hasan Geçit’in atanacağı öğrenildi.

Cumartesi günü İYİ Parti İpsala İlçe binasına gelen İYİ Parti İl Başkanı Ekrem Demir, partililerle yaptığı görüşmede kurucu ilçe başkanı Abdullah Naci Ünsal’ın Belediye Başkan adaylığı için görevinden istifa ettiğini, yerine Murat Uzun’un vekâlet ettiğini ve bu süreçte seçimlerin kazanıldığını belirterek Murat Uzun’a, gösterdiği performans nedeniyle teşekkür etti ve yerine parti üyesi Hasan Geçit’in atanacağını açıkladı.

“ADAY OLACAĞIM”

Görevinden alınan Murat Uzun, yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına aday olacağını ifade ederek yaptığı açıklamada ”Seçim öncesinde İpsala iyi parti ilçe başkanlığı görevine atandım. Bu millet ittifakı ile girdiğimiz zorlu bir seçimde seçimin sonucu zaferle sonuçlandı.  Tüm. İpsala halkına ben ve yönetim adına çok teşekkür ederim. Millet ittifakı olarak çıktığımız bu yolda Bir gün bizi yalnız bırakmadıkları ilçe başkanı CHP İpsala ilçe başkanı Ahmet Uğraş Uybaş’a, yönetimine, kadın kollarına, gençlik kollarına ve tüm Cumhuriyet Halk Partililere teşekkür ederim. Partimizden seçime giren CHP’li Belediye Meclis üyeleri Gürel Kale ve Volkan Korkmaz’a, ayrıca Kadir Kenar’a, Halil Zekai Temizcan’a, Avukat Elif Oğuz’a, ve Serdar Çalışır’a, ayrı ayrı teşekkür ederim.

İYİ parti belediye meclis üyelerime teşekkür ederim. Bu 5 yıl süre zarfında millet ittifakı olarak girdiğimiz bu seçimlerin 2 parti olarak kazandığımız için onurlu ve gururluyum. Tek amacım İpsala’mdır. Çocuklarımızı burada büyütüyoruz ve burada yetiştiriyoruz. Bize oy veren vermeyen tüm İpsalalı’lara teşekkür ederim. İlçe başkanlığı süresince kırdığım kim varsa özür dilerim. Görevimi pazartesiden itibaren Paşaköy’den hasan geçit atanmıştır. Kamuoyunun bilgisine arz ederim. İlçe kongresine adaylığım devam edecektir” dedi.

ÜNSAL’IN TEPKİSİ MERAK EDİLİYOR.

Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ın görevden alınan İYİ Parti İpsala İlçe Başkanı Murat Uzun için nasıl bir yorumda bulunacağı merak ediliyor.

Görevden alınan Uzun’un bugün görevi Hasan Geçit’e, teslim edeceği öğrenildi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Başarının Mükafatı!
Yorumlar (0)