Keşan Belediyesi Futbol Kursu Okulu ile Yenikarpuzlu Futbol Kursu Okulları buluştu
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Keşan Belediyesi ve Yenikarpuzlu Belediyesi’nin futbol kursiyerleri dostluk maçlarında buluştu

Keşan Belediyesi’nin Yaz Futbol Okulu’ndaki kursiyerleri ile Yenikarpuzlu Belediyesi’nin futbol kursu kursiyerleri, 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü Keşan Atatürk Stadı’nda buluştu ve yaş kategorilerine göre maçlar gerçekleştirildi.

Saat 16.30 sıralarında başlayan maçları Keşan Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin, Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ile kursiyerlerin velileri izledi.

Belediye Başkan Vekili Nehir Gergin’in sembolik başlama vuruşuyla start alan, tam bir şenlik havasında geçen maçlarda sporcular Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk ve Yenikarpuzlu Belediyesi Yaz Futbol Okulu Antrenörü Fatih Anlar’ın gözetiminde centilmence mücadeleler ortaya koydu.

Maçlar sonrası birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Keşan Belediyesi Futbol Kursu Okulu ile Yenikarpuzlu Futbol Kursu Okulları buluştu Keşan Belediyesi Futbol Kursu Okulu ile Yenikarpuzlu Futbol Kursu Okulları buluştu Keşan Belediyesi Futbol Kursu Okulu ile Yenikarpuzlu Futbol Kursu Okulları buluştu Keşan Belediyesi Futbol Kursu Okulu ile Yenikarpuzlu Futbol Kursu Okulları buluştu Keşan Belediyesi Futbol Kursu Okulu ile Yenikarpuzlu Futbol Kursu Okulları buluştu
Yorumlar (0)