Vekaletle Kurban Bağışı Devam Ediyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Müftülüğü yaklaşan kurban bayramı nedeniyle vekaletle kurban kesilmesi için başlattığı çalışmaları İpsala Gümrük Kapısında sürdürüyor.

İpsala Müftülüğü tarafından yapılan duyuruda ”Değerli halkımız Bugüne kadar zekat, fitre, bağış ve vekaletle kurban bağışı gibi ibadetlerinizi yerine getirmenize Türkiye Diyanet vakfı olarak aracılık ettik. Sizlerin bağışlarını ihtiyaç sahibi Müslüman kardeşlerimize dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar ulaştırmada yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz.

Bu yıl da vekâletle Kurbanınızı kesmek ve sizin adınıza kurban etlerinizi, et yüzü görmemiş ihtiyaç sahibi başta ülkemiz ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki Müslüman kardeşlerimize ulaştırmak istiyoruz. Vekâletle Kurban bağışlamak için 9 Ağustos tarihine kadar İpsala müftülüğümüze veya size en yakın cami görevlimize müracaat ediniz. Ya da 05434212852 ( Fatih Şahin ) telefon numarasından irtibata geçiniz. Yurtdışı bağış bedeli 890 TL, yurtiçi 725 TL” Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Vekaletle Kurban Bağışı Devam Ediyor. Vekaletle Kurban Bağışı Devam Ediyor. Vekaletle Kurban Bağışı Devam Ediyor.
Yorumlar (0)