Belediye Mezbahası Yeniden Açılıyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Belediye Meclisi uzun süredir atıl durumda olan İpsala Belediye Mezbahasının yeniden açılmasına karar verdi.

İpsala Belediye Başkanlığına ait Kapucu mahallesinde kapatılan ve çalışma ruhsatı İptal edilen mezbahanın tekrar aktif hale getirilerek hizmete açılması meclisin onayına sunuldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, “ Burası neden kapatıldı bilmiyorum. Şuanda 3. Sınıf mezbaha yetkisi alabiliyoruz. İçerisinde bir sıkıntımız yok. Soğuk hava depoları çalışıyor. Herhangi bir problemimiz yok açmak için ama ruhsat almamız için bir tane veteriner almamız gerekiyor. Bizde bunu önümüzdeki mecliste çözeceğimize inanıyorum. Bize halktan açılması yönünde talepler geldi sizlerde bu konuda görüşlerinizi belirtirseniz açılması yönünde gündem maddesini oylamaya sunacağım” dedi

Konuyla ilgili açılması yönünde olumlu konuşan belediye meclis üyeleri yapılan oylama sonucunda İpsala Mezbahasının yeniden aktif hale getirilmesini oy birliği ile kabul etti.

ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILDI.

İpsala Belediye Meclisinin açılması yönünde karar verdiği mezbahanın etrafı Belediye Çalışanları tarafından temizlendi.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, ”Belediyemize ait mezbahamızın temizliğine başladık ilçemize yakışır mezbahayı en yakın sürede çalışır halde halkımızın hizmetine sunacağız. ”dedi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Belediye Mezbahası Yeniden Açılıyor. Belediye Mezbahası Yeniden Açılıyor. Belediye Mezbahası Yeniden Açılıyor. Belediye Mezbahası Yeniden Açılıyor. Belediye Mezbahası Yeniden Açılıyor.
Yorumlar (0)