Trapcılar Etkinlikte Buluştu.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Trap atışları festivali Pazar günü Ormaniye alanında gerçekleştirildi.

470 DEKAR ARAZİ ÜZERİNDE FESTİVAL

İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman, Pazar günü başarılı bir organizasyona imza attıklarını belirterek ”Trakya’nın dört yanından gelen trapcılar şenliğimize katılarak bizleri mutlu ettiler. Koşuyolu mevkiinde 470 dekar arazi üzerinde yaptığımız ve 8 kategoride şekillenen yarışmacılara ödüllerini verdik. Güzel bir etkinliği gerçekleştirmenin huzuru içindeyiz ”dedi.

ASLANTATAR İLE ÜNSAL ZİYARET ETTİ.

3.Trap şenliklerini ziyaret eden İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar ile İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Koşuyolu mevkiine gelerek misafirlere hoşgeldiniz dediler.

Aslantatar ve Ünsal trap atışı yaparak avcılıklarını denediler. İpsala Merkez Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Aykut Özduman, Aslantatar ve Ünsal’a günün anısına plaket takdim etti. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapc?lar Etkinlikte Bulu?tu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu. Trapcılar Etkinlikte Buluştu.
Yorumlar (0)