Köylere Otobüs Durakları Yapılacak
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala’nın tüm köylerine Yolcu Bekleme Otobüs Durakları yapılacağı bildirildi.

CHP İl Genel Meclis Üyesi İsmail Aliş, Edirne İl Özel İdaresinden İpsala’nın 19 Köyüne Otobüs Durakları konulacağını söyledi.

İl Genel Meclis Üyesi Aliş, Temmuz Ayı İl Genel Meclisi toplantılarının devam ettiğini kaydederek şöyle konuştu: “İl Genel Meclisinde İlçemiz Köylerine hizmet getirmeye, vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıcı çalışmalara devam ediyoruz. Edirne İl Özel İdaresi olarak İlçemiz 19 Köyüne ve Edirne genelindeki 253 köye otobüs durağı konularak vatandaşlarımızın Yaz ve Kış aylarında hava koşullarından kötü yönden etkilenmemeleri sağlanacak, ayrıca Edirne İl Özel İdaremiz köylerimizin en büyük sıkıntılarından olan Çöp Konteyneri ihalesini yaparak toplam 1000 Adet Çöp Konteyneri almıştır. Bu konteynerler köylerimizin büyüklüğüne ve ihtiyaç durumuna göre önümüzdeki günlerde dağıtımı yapılacaktır.”

Aliş, İlçe ve Köylerin ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalara devam ettiklerini sözlerine ekledi.

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Köylere Otobüs Durakları Yapılacak Köylere Otobüs Durakları Yapılacak Köylere Otobüs Durakları Yapılacak
Yorumlar (0)