TMO Kapılarını Çiftçiye Açtı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Amirliği, yeni hasat sezonu için hazırlıklarını tamamlarken, ofisin randevu başvuruları ve mal alacağı tarihlerde belli oldu.

İpsala Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Amirliği, yeni hasat sezonu için hazırlıklarını tamamlarken, ofisin randevu başvuruları ve mal alacağı tarihlerde belli oldu.
Randevulu sistemden geçtiğimiz yıllarda verim alan ve vatandaşın ilgisi ile karşılaşan TMO, bu yıl da alımları randevuyla yapacak.
20 Haziran Perşembe günü (dün)saat 10.00’da başlayan alım döneminin ürünleri ise 24 Haziran Pazartesi gününden itibaren ofise getirilecek. 
Buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır ve çeltik alımları randevulu olarak yapılacak.

İpsala TMO Ajans Amirliği’nin, 2 deposunun temizlenerek sezona hazır hale getirildiği belirtildi.

Alımlar hakkında   bilgi veren ve Ajans Müdürü Hilmi Narcu bu yılki buğday alımlarımızda geçen yıl olduğu gibi internet üzerinden randevu almak suretiyle yapılacağını söyleyerek “Toprak Mahsulleri İpsala Ajans Müdürlüğüne buğday ürünü teslim etmek isteyen üreticiler şimdiden internet üzerinden randevu alımlarına başlaması iyi olur. İnternetten randevu alamayan üreticilerimiz ajans müdürlüğümüze gelerek buradan kendilerine randevu verebiliriz.

 TMO İpsala Ajans Müdürlüğü olarak hazırlıklarımızı tamamladık. Dün alımlarımız başladı. 24 Haziran Pazartesi günü de ofise ürün alımı yapacağız Hasat sezonu ile başlaması ile birlikte alımlara başlayacağız. 2019 yılı buğday harmanı üreticilerimize bereketli olsun” dedi. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri TMO Kap?lar?n? Çiftçiye Açt?.
Yorumlar (0)