Ünsal:
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, İpsala'nın sorunlarını çözmek için gerekli olan projelere sahip olduklarını dile getirirken, maddi imkânın Kasım ayından sonra daha rahatlayacağını ve çalışmalara daha rahat bir şekilde devam edeceklerini s

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, İpsala'nın sorunlarını çözmek için gerekli olan projelere sahip olduklarını dile getirirken, maddi imkanın Kasım ayından sonra daha rahatlayacağını ve çalışmalara daha rahat bir şekilde devam edeceklerini söyledi.

Ünsal, İpsala'nın sorunlarını çözüme kavuşturmak için göreve gelmeden önce projelerini hazırladıklarını, ancak nakit sıkıntısı nedeniyle baz projelerin kısa bir süre için ertelenebileceğini ifade etti. Acil durumdaki sorunların çözümüne devam ettiklerini de kaydeden Abdullah Naci Ünsal, "Hiçbir şekilde durdurmaya niyetimiz yok. Yol yapımlarımız yine başladı. Arka sokakların yollarının yapımına başladık. Alt yapısı bitirilmiş yerlerin yol yapımına geçilecek. Tabi parasal sorunlarımız devam ettiğinden dolayı onları da çözmek için Ankara ile temasa geçtik. Onu da çözeceğiz." dedi.

"Çeltikçiler, İpsala'nın kalkınması için daima lokomotif olmuşlardır"

Kasım ayına kadar sıkıntıların devam edeceğini, ancak Kasın ayı sonrasında, İpsala Belediyesi'nin kendi geliri ile daha rahat bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini belirten Ünsal"Çeltik arazileri Kasım ayında ihaleye çıkacak. Bizim çeltik arazilerimiz Kasım ayında ihaleye açılacak. Bunda bir sıkıntı yok. Zaten Lisanslı Depomuz devam ediyor. Çeltik alımı için bu sene daha toplu bir çalışma yapacağız. Daha iyi bir çalışma yapıp daha fazla kişiye hizmet vermeye çalışacağız. Yani çeltikçilerle bir sıkıntımız yok. Onlar zaten bizim velinimetimizdir. Kendileri İpsala’nın kalkınması için daima lokomotif olmuşlardır. Yine onlara her türlü yardımı yapacağız. Bir tek İŞKUR çalışanları ile ilgili sıkıntımız var." diye konuştu.

Haber: İlker GÜREL-Gündemsaros

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar