Yenikarpuzlu’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusu Açıldı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, Yenikarpuzlu beldesinde oluşturulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusunun açılış törenine katıldı.

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar; İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin ve Belediye Başkanı Ufuk Atalay ile beraber Ortaokulunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusunu açılışını Müdür ve Öğretmenler ve öğrencilerle beraber gerçekleştirdiler.

Törenden sonra inşaatı devam eden ilkokul binasını gezen Aslantatar, okulun inşaatı hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Aslantatar, son olarak İlk ve Ortaokul veli toplantısına katıldı ve öğrenci velileri ile eğitim öğretim faaliyetleri üzerine görüş alış verişinde bulundular.Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Yenikarpuzlu’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusu Açıldı. Yenikarpuzlu?da 15 Temmuz Demokrasi ?ehitleri Korusu Aç?ld?. Yenikarpuzlu’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusu Açıldı. Yenikarpuzlu’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusu Açıldı. Yenikarpuzlu’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusu Açıldı. Yenikarpuzlu’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Korusu Açıldı.
Yorumlar (0)