ADD Aliş İle Devam Ediyor.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

Cuma akşamı İpsala Halk Eğitimi Merkezi Akşam ve Sanat Okulu Lokalinde gerçekleştirilen Atatürk Düşünce Derneği İpsala Şubesi 2019 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında İsmail Aliş yeniden başkan seçildi.

 Açılış ve Yoklamanın ardından yapılan oylamada Divan Başkanlığına Muammer Devranoğlu getirilirken, kâtip üyeliklere Cenan Tetik ve Bülent Kurtbaba seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından gündem maddelerine geçildi.

Gündem maddeleri tek tek oylanarak kabul edilmesinin ardından Yeni Tüzük gereği Beş kişiden oluşan yönetim kuruluna mevcut başkan İsmail Aliş devam ederken Yönetim Kuruluna: Fikri Çeşmeli, Mine Devranoğlu, Nilüfer Şenel ve Aliye Onar seçildi. Denetim Kuruluna ise Muammer Devranoğlu, Arif Hikmet Sevin ve Necmi Sınır getirilirken, Yönetim ve denetim kurulu seçiminin ardından Genel Merkez Genel Kurulu Temsilcilerinin seçimine geçildi. Genel Merkez Genel Kurulu Temsilciliğine Doğal delege olan başkan İsmail Aliş, Fikri Çeşmeli ve Ali Çalışkan oldular. Disiplin Kuruluna; Bülent Kurtbaba, Gülafer Sancak, Hüseyin Ateş seçildiler.

 Dilek ve temenniler bölümünde konuşan Atatürk Düşünce Derneği İpsala Şubesi Başkanı İsmail Aliş, Derneğin kuruluşundan beri çeşitli görevlerde bulunduğunu kaydederek şunları söyledi: “ İpsala’da zor şartlarda da olsa Atatürkçü Düşüncenin gelecek nesillere taşınması için mücadelemiz devam edecektir. Derneğimiz yeni Yönetim Kurulu ile güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz. Atatürkçü Düşünce nin İpsala’dan yanan bir çoban ateşi olarak tüm ülkeye ve tüm dünyaya ışık olacağı inancı ile hepinize saygılarımı sunuyorum. Genel kurulumuz hayırlı olsun” diye konuştu. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)