“Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Kurtuluş İlk ve Orta Okulu Öğrencilerinin hazırladığı “Bir Ramazan Akşamı ”isimli program Cuma günü akşamı Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

“Bir Ramazan Akşamı” isimli etkinlikte Ramazan Davulcularından, Karagöz ve Hacivat’a, Aşık ile Maşuk, Kına Gecesi Eğlencesi, Kâtibim Gösterisi, Güldür Güldür Show, Kurtuluş Korosu, şiir ve tiyatro gösterileri, Komedi Dans Üçlüsü gibi bir çok gösteriye yer verildi.

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin ve çok sayıda vatandaşın katıldığı gece de katılımcılara Ramazan Şerbeti dağıtıldı.

Her gösteriyi hayranlıkla izleyen katılımcılar öğrencileri bol, bol alkışladı. İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, programı hazırlayan öğrenci ve öğretmenleri kutladı. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri  “Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.  “Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.  “Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.  “Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.  “Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.  “Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.  “Bir Ramazan Akşamı ”Çok Beğenildi.
Yorumlar (0)