Çiftçi Malları Koruma Yönetimi Göreve Başladı.
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Çiftçi Malları Koruma Başkanlığında devir teslim töreni gerçekleşti

İpsala Çiftçi Malları Koruma Başkanı Hasan Sakarya, yeni seçilen yönetime ve koruma başkanı Mustafa Işık‘a hayırlı uğurlu olmasını dileyerek görevi teslim etti.

Dernek Başkanı Hasan Sakarya’dan görevi dün teslim alan yeni başkan Mustafa Işık,

 “ Yönetim kurulu arkadaşlarımız ile beraber bu göreve seçildik. İpsala Çiftçi Malları Koruma Derneği Başkanlığı görevini beş yıldır meşakkatle sürdüren başkanımız değerli büyüğümüz, abimiz Hasan Sakarya’dan hayırlısı ile bugün 14 Mayıs 2019 Salı günü itibari ile devir aldık.  Sayın Sakarya’dan devir aldığımız görevi aynı hassasiyet ve titizlikle daha da ileri bir konuma taşıma amacı ile yönetimimiz ile birlikte, hayvancılarımız ve çiftçilerimize fayda sağlamak, sorunlarını çözmek için çalışacağız” diye konuştu.

İpsala Çiftçi Malları Koruma Derneği Başkanlığı yeni yönetimi ise şöyle oluştu: Başkan Mustafa Işık, Başkan Yardımcısı Halil Durmaz, Muhasip Ömer Meriç ve üyeler: İsmail Dalkıran, Arif Karaca Yeni Gazete

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri Çiftçi Malları Koruma Yönetimi Göreve Başladı.
Yorumlar (0)