İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü
Paylaş
Tweetle
Paylaş

İpsala Gıda, Hayvancılık İlçe Müdürlüğünde adeta bahar aylarının gelmesi ile yaprak dökümü yaşandı.

İpsala Gıda, Hayvancılık İlçe Müdürlüğünde 25 yıldır görev yapan Hüseyin Çakmak, İbriktepe Belediyesinde görev yaparken Belediyenin kapanması ile İpsala Gıda, Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne atanan Mehmet Anık emekli olurken, Emine Elçim Taşkın ve Pelin Danışment’in tayinlerinin çıkması ile dairede yaprak dökümü yaşandı.

İpsala Gıda, Hayvancılık İlçe Müdür Vekili Olcay Karbuz, emekli ve tayinler nedeniyle düzenlenen veda yemeğinde plaket vererek teşekkür etti. Karbuz,”Emekli ve tayinler nedeniyle bir araya geldik. Kurumumuza ve İpsala’ya olan katkıları nedeniyle hepsine teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim ”dedi.

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü İlçe Tarım Müdürlüğünde Yaprak Dökümü
Yorumlar (0)